gaderim
  • 4 ÜRÜN
  • 0 SATIŞ
ÜRÜNÜ ŞİKAYET ET

Ürün ile ilgili raporlamak istediğiniz konu nedir?

Chicco 0-36 ay Travel Sistem Bebek Arabası

750,00 1.499,00

9 TAKSİT İMKANI
ptt kargo
PTT KARGO GÖNDERİLER 2.70 TL

* 1 desi gönderi fiyatı 2.70 TL, 2 desi gönderi fiyatı 3.00 TL’dir.
* 2 desiden büyük gönderiler için desi başına 40 kuruş eklenecektir.

Detaylar için tıklayın >>
  • YAŞ: Tüm Yaşlar
  • CİNSİYET: Kız
  • DURUMU: Az Kullanılmış
  • KARGO: Alıcı Ödemeli

Arabamız tertemizdir ne güneşten renk solması ne de yırtığı söküğü var bakıp inceleyebilirsiniz. Baston araba alacağımız için satıyorum. Chicco’nun original polar içli yağmur geçirmez ayak koruması da hediye edilecektir. Keyfit oto koltuğu da vardır. (0-13kg) Büyük ve rahat oturma bölümü ve 4 farklı konuma ayarlanabilen sırt dayama kısmı ile doğumdan itibaren kullanılabilir ve çocuğun gelişimini takip eder. Tek elle açılıp kapanabilir ve kullanımı kolaydır. En küçük bagaja dahi sığar ve kullanımı en dar yerlerde bile rahattır. Bu nedenle sadece şehir içinde eğil, tatilde de kullanımı kolay bir pusettir. Keyfit oto koltuğu ile uyumludur. Oto koltuğu ile ikili bir seyahat sistemine dönüşür. Kolay Kapanır ve Kompakt Tek elle kapanabilir ve kompakt hale gelir. Tek elle taşıma sistemi ve tek başına ayakta durabilmesiyle kolay bir şekilde saklanabilir. Geniş Sepet yürüyüşlerinizde ihtiyacınız olabilecek her şeyi saklamak için idealdir. Doğumdan 15 kg`a kadar kullanıma uygundur. Açık Ölçüler: 50 x 102 x 81 cm Kapalı Ölçüler: 32,5 x 85 cm Ağırlık: 7,1 kg

- Bebecruz güvenli ödeme sayfası üzerinden alımı gerçekleştirirsiniz.

- Ödemeniz siz ürünü teslim alıp onay verene kadar, Bebecruz güvenli havuzda tutulur.

- Satın almış olduğunuz ürün satıcı tarafından 3 gün içerisinde kargoya verilir.

- Kargoyu teslim alıp ürünü inceledikten sonra, Siparişlerim > Satın alınanlar sayfasından ‘Onayla’ butonuna basarak siparişinizi onaylarsınız. 3 gün içerisinde onaylanmayan siparişler otomatik olarak onaylanır.

- Onayınız geldikten hemen sonra satış kazancı satıcının hesabına aktarılır ve sipariş sonlandırılır.

Keyifli alışverişler!

-‘Satın al’ butonuna tıklamanızla beraber Bebecruz Güvenli Ödeme sayfasına aktarılırsınız. Kredi kart veya sanal kartınızı kullanarak alımı yapabilirsiniz.

- Kapıda ödeme seçeneği, %100 güvenilir bir ödeme yöntemi olmaması nedeniyle Bebecruz tarafından desteklenmemektedir.

Keyifli alışverişler!

- Bebecruz Güvencesi açık ve nettir. Bebecruz.com üzerinden bir ürün satın aldığınızda, Bebecruz, ödemenizi siz ürünü teslim alıp onaylayana kadar bekleterek satıcının hesabına geçirmez.

- Satın almış olduğunuz ürünle ilgili aşağıdaki durumlardan biriyle karşılaştığınız takdirde, zaman kaybetmeden , en geç 3 gün içerisinde destek ekibimizle [email protected] adresinden irtibata geçmeli irtibata geçmelisiniz.

- Site üzerinde gösterilenden ve/veya tanımlanandan farklı olarak;

  • Hasarlı ürün
  • Yanlış ürün
  • Eksik yollanmış ürünler

- Ürünü teslim aldığınızdan itibaren 3 gün içerisinde sizden bir haber/onay alınmadığı durumda, ürün onaylanmış kabul edilir ve ödemeniz satıcının hesabına aktarılır. Bu noktadan sonra iade kabul edilmemektedir.

- Bebecruz Güvencesi genel kapsamı için tıklayınız.

Keyifli alışverişler!

ÜRÜNÜ ŞİKAYET ET

Ürün ile ilgili raporlamak istediğiniz konu nedir?

BİZE ULAŞIN