gzmstf
  • 3 ÜRÜN
  • 0 SATIŞ
ÜRÜNÜ ŞİKAYET ET

Ürün ile ilgili raporlamak istediğiniz konu nedir?

Baby&plus çiftli göğüs pompası

110,00 200,00

9 TAKSİT İMKANI
ptt kargo
PTT KARGO GÖNDERİLER 2.70 TL

* 1 desi gönderi fiyatı 2.70 TL, 2 desi gönderi fiyatı 3.00 TL’dir.
* 2 desiden büyük gönderiler için desi başına 40 kuruş eklenecektir.

Detaylar için tıklayın >>
  • YAŞ: Tüm Yaşlar
  • CİNSİYET: Unisex
  • DURUMU: Az Kullanılmış
  • KARGO: Alıcı Ödemeli

Çok az ve tertemiz kullanılmıştır. Çekim gücü gayet iyi. Memnun kalırsınız. E bebek 200tl alınmıştır. Kutusuyla birlikte verilecektir. ÜRÜN ÖZELLİKLERİ baby&plus bir ebebek markasıdır. Son derece sessiz çalışır. Hafiftir ve kolay taşınabilir. Led gösterge sayesinde işlem takibi kolaylığı sağlar. baby&plus çiftli elektrikli göğüs pompası bebeğin emme ritmini taklit eder. Çekim modunda 3 ile 7 arasında istediğiniz çekim gücü kademesini ayarlayabilirsiniz. Tekli ve Çitfli göğüs pompası kullanımında 2 masaj ve 5 çekim seviyesi olmak üzere toplamda14 kademe bulunmaktadır. baby&plus Elektronik Çitli/Tekli Göğüs Pompasının Açma/Kapama tuşuna basıldığında tekli kullanım modu ve masajla başlar. Açma/Kapama tuşuna ikinci kez basıldığında Çiftli kullanım masaj moduna geçer. Hem tekli hem de çitli kullanımlarda da ilk 2 kademe masaj modu için, 3-7 arası kademeler ise çekim modu içindir. Göğüs pompası masaj modu, bebeğin anneyi emmeye başladığında yaptığı gibi sütün gelmesini sağlayan sağma refleksini uyarmak içindir. Bu özellik kısa zamanda hızlı sağma ve maksimum süt akışını sağlar. Göğüs ucu problemleri ve hassasiyeti olan anneler için masaj modunda da sağım imkanı sağlar. Sağım süreci tamamlandığında akıllı mikro işlemci teknolojisi sayesinde göğüs pompası 30 dakika sonunda otomatik olarak kapanır. Üretim Yeri: Türkiye

- Bebecruz güvenli ödeme sayfası üzerinden alımı gerçekleştirirsiniz.

- Ödemeniz siz ürünü teslim alıp onay verene kadar, Bebecruz güvenli havuzda tutulur.

- Satın almış olduğunuz ürün satıcı tarafından 3 gün içerisinde kargoya verilir.

- Kargoyu teslim alıp ürünü inceledikten sonra, Siparişlerim > Satın alınanlar sayfasından ‘Onayla’ butonuna basarak siparişinizi onaylarsınız. 3 gün içerisinde onaylanmayan siparişler otomatik olarak onaylanır.

- Onayınız geldikten hemen sonra satış kazancı satıcının hesabına aktarılır ve sipariş sonlandırılır.

Keyifli alışverişler!

-‘Satın al’ butonuna tıklamanızla beraber Bebecruz Güvenli Ödeme sayfasına aktarılırsınız. Kredi kart veya sanal kartınızı kullanarak alımı yapabilirsiniz.

- Kapıda ödeme seçeneği, %100 güvenilir bir ödeme yöntemi olmaması nedeniyle Bebecruz tarafından desteklenmemektedir.

Keyifli alışverişler!

- Bebecruz Güvencesi açık ve nettir. Bebecruz.com üzerinden bir ürün satın aldığınızda, Bebecruz, ödemenizi siz ürünü teslim alıp onaylayana kadar bekleterek satıcının hesabına geçirmez.

- Satın almış olduğunuz ürünle ilgili aşağıdaki durumlardan biriyle karşılaştığınız takdirde, zaman kaybetmeden , en geç 3 gün içerisinde destek ekibimizle [email protected] adresinden irtibata geçmeli irtibata geçmelisiniz.

- Site üzerinde gösterilenden ve/veya tanımlanandan farklı olarak;

  • Hasarlı ürün
  • Yanlış ürün
  • Eksik yollanmış ürünler

- Ürünü teslim aldığınızdan itibaren 3 gün içerisinde sizden bir haber/onay alınmadığı durumda, ürün onaylanmış kabul edilir ve ödemeniz satıcının hesabına aktarılır. Bu noktadan sonra iade kabul edilmemektedir.

- Bebecruz Güvencesi genel kapsamı için tıklayınız.

Keyifli alışverişler!

ÜRÜNÜ ŞİKAYET ET

Ürün ile ilgili raporlamak istediğiniz konu nedir?

BİZE ULAŞIN