ozgeconak
  • 3 ÜRÜN
  • 0 SATIŞ
ÜRÜNÜ ŞİKAYET ET

Ürün ile ilgili raporlamak istediğiniz konu nedir?

Concord Neo travel sistem ana kucağı ve puset

1.125,00 4.500,00

9 TAKSİT İMKANI
ptt kargo
PTT KARGO GÖNDERİLER 2.70 TL

* 1 desi gönderi fiyatı 2.70 TL, 2 desi gönderi fiyatı 3.00 TL’dir.
* 2 desiden büyük gönderiler için desi başına 40 kuruş eklenecektir.

Detaylar için tıklayın >>
  • YAŞ: Tüm Yaşlar
  • CİNSİYET: Unisex
  • DURUMU: Az Kullanılmış
  • KARGO: Alıcı Ödemeli

Cok temiz kullanildi. 6 aydan 15 kg'a kadar (yaklaşık 3,5 yaş) kullanım. 5 nokta emniyet kemeri sistemi. 360 derece dönebilen ön tekerlekler. Kontrol edilebilen fren sistemi. Güvenli ve kolay kullanım ekstra açılabilen tente güneşe karşı azami koruma sağlamak amacıyla fermuarla açılan ekstra bölme. Oto koltuğu hızlı ve kolay değişir. Yüksek oturma konumu masadayken bir mama sandalyesi gibi kullanabilir. Hassas paralelogram süspansiyon. En küçük titreşimleri bile emer. Emniyet kemeri concord neo tüm rakiplerine göre en küçük katlanan ve en kolay açılıp kapanan bebek arabasıdır.  Ön tekerleklerde y seklindeki aks sistemi neo'ya dinamik bir görünüş ve ustun manevra kabiliyeti sağlamaktadır. Ön tekerler arka tekerlere göre büyüktür, bu da arabanın manevra kabiliyetini arttırdığı için yol tutusu maksimum düzeydedir. Arabanın itme kolu kullanıcının boyuna göre kademede ayarlanabilir.  Araba oturağının 4 ayrı kademesi vardır ve bu ayarlanabilir. (Oturma, dinlenme uyuma, park) bebeğinizin ay

- Bebecruz güvenli ödeme sayfası üzerinden alımı gerçekleştirirsiniz.

- Ödemeniz siz ürünü teslim alıp onay verene kadar, Bebecruz güvenli havuzda tutulur.

- Satın almış olduğunuz ürün satıcı tarafından 3 gün içerisinde kargoya verilir.

- Kargoyu teslim alıp ürünü inceledikten sonra, Siparişlerim > Satın alınanlar sayfasından ‘Onayla’ butonuna basarak siparişinizi onaylarsınız. 3 gün içerisinde onaylanmayan siparişler otomatik olarak onaylanır.

- Onayınız geldikten hemen sonra satış kazancı satıcının hesabına aktarılır ve sipariş sonlandırılır.

Keyifli alışverişler!

-‘Satın al’ butonuna tıklamanızla beraber Bebecruz Güvenli Ödeme sayfasına aktarılırsınız. Kredi kart veya sanal kartınızı kullanarak alımı yapabilirsiniz.

- Kapıda ödeme seçeneği, %100 güvenilir bir ödeme yöntemi olmaması nedeniyle Bebecruz tarafından desteklenmemektedir.

Keyifli alışverişler!

- Bebecruz Güvencesi açık ve nettir. Bebecruz.com üzerinden bir ürün satın aldığınızda, Bebecruz, ödemenizi siz ürünü teslim alıp onaylayana kadar bekleterek satıcının hesabına geçirmez.

- Satın almış olduğunuz ürünle ilgili aşağıdaki durumlardan biriyle karşılaştığınız takdirde, zaman kaybetmeden , en geç 3 gün içerisinde destek ekibimizle [email protected] adresinden irtibata geçmeli irtibata geçmelisiniz.

- Site üzerinde gösterilenden ve/veya tanımlanandan farklı olarak;

  • Hasarlı ürün
  • Yanlış ürün
  • Eksik yollanmış ürünler

- Ürünü teslim aldığınızdan itibaren 3 gün içerisinde sizden bir haber/onay alınmadığı durumda, ürün onaylanmış kabul edilir ve ödemeniz satıcının hesabına aktarılır. Bu noktadan sonra iade kabul edilmemektedir.

- Bebecruz Güvencesi genel kapsamı için tıklayınız.

Keyifli alışverişler!

ÜRÜNÜ ŞİKAYET ET

Ürün ile ilgili raporlamak istediğiniz konu nedir?

BİZE ULAŞIN