tunabora
  • 5 ÜRÜN
  • 2 SATIŞ
ÜRÜNÜ ŞİKAYET ET

Ürün ile ilgili raporlamak istediğiniz konu nedir?

Goldbug Buddy Çocuk Güvenlik Kayışı & Sırt Çantası / Aslan

ptt kargo
PTT KARGO GÖNDERİLER 2.70 TL

* 1 desi gönderi fiyatı 2.70 TL, 2 desi gönderi fiyatı 3.00 TL’dir.
* 2 desiden büyük gönderiler için desi başına 40 kuruş eklenecektir.

Detaylar için tıklayın >>
  • YAŞ: Tüm Yaşlar
  • CİNSİYET: Unisex
  • DURUMU: Az Kullanılmış
  • KARGO: Alıcı Ödemeli

Goldbug Buddy Çocuk Güvenlik Kayışı & Sırt Çantası / Aslan GOLDBUG BUDDY ÇOCUK GÜVENLİK KAYIŞI & SIRT ÇANTASI ÖZELLİKLER Çocuk dostu Goldbug Buddy en değerli varlığınızı hassas ortamlarda size yakın tutar.* Çocuğunuz büyüdükçe sırt çantasının ayarları değiştirilerek ileriki yaşlarda kullanılır.* Çocuğunuzun göğüs kısmına gelen 2 adet klipsle kolayca çıkarılıp takılır. * Sadece sırt çantası olarak kullanılacağı vakit güvenlik kayışı (Buddy nin kuyruğu!) sırt çantasından çıkarılabilir. * Güvenlik kayışının uzunluğu 90 cm dir.* Küçük cebi ile hem sırt çantası hem de güvenlik kayışı,* Güvenlik klipsleri sayesinde Buddy çocuğunuz tarafından vücudundan çıkartılamaz. * Giyilmesi her zaman eğlenceli,* Makinede yıkanabilir.* %100 polyester, Çin````````de üretilmiş, ABD````````den ithal edilmiştir.* 18 ay üstü için * BS EN 13210:2004 İngiliz Standartlarına uygunGoldbug Buddy ile aileler çocuklarını güvende tutarken, çocuklarda sevimli hayvan arkadaşlarını giymeyi çok sevecekler...Ebatlar90 cm

- Bebecruz güvenli ödeme sayfası üzerinden alımı gerçekleştirirsiniz.

- Ödemeniz siz ürünü teslim alıp onay verene kadar, Bebecruz güvenli havuzda tutulur.

- Satın almış olduğunuz ürün satıcı tarafından 3 gün içerisinde kargoya verilir.

- Kargoyu teslim alıp ürünü inceledikten sonra, Siparişlerim > Satın alınanlar sayfasından ‘Onayla’ butonuna basarak siparişinizi onaylarsınız. 3 gün içerisinde onaylanmayan siparişler otomatik olarak onaylanır.

- Onayınız geldikten hemen sonra satış kazancı satıcının hesabına aktarılır ve sipariş sonlandırılır.

Keyifli alışverişler!

-‘Satın al’ butonuna tıklamanızla beraber Bebecruz Güvenli Ödeme sayfasına aktarılırsınız. Kredi kart veya sanal kartınızı kullanarak alımı yapabilirsiniz.

- Kapıda ödeme seçeneği, %100 güvenilir bir ödeme yöntemi olmaması nedeniyle Bebecruz tarafından desteklenmemektedir.

Keyifli alışverişler!

- Bebecruz Güvencesi açık ve nettir. Bebecruz.com üzerinden bir ürün satın aldığınızda, Bebecruz, ödemenizi siz ürünü teslim alıp onaylayana kadar bekleterek satıcının hesabına geçirmez.

- Satın almış olduğunuz ürünle ilgili aşağıdaki durumlardan biriyle karşılaştığınız takdirde, zaman kaybetmeden , en geç 3 gün içerisinde destek ekibimizle [email protected] adresinden irtibata geçmeli irtibata geçmelisiniz.

- Site üzerinde gösterilenden ve/veya tanımlanandan farklı olarak;

  • Hasarlı ürün
  • Yanlış ürün
  • Eksik yollanmış ürünler

- Ürünü teslim aldığınızdan itibaren 3 gün içerisinde sizden bir haber/onay alınmadığı durumda, ürün onaylanmış kabul edilir ve ödemeniz satıcının hesabına aktarılır. Bu noktadan sonra iade kabul edilmemektedir.

- Bebecruz Güvencesi genel kapsamı için tıklayınız.

Keyifli alışverişler!

ÜRÜNÜ ŞİKAYET ET

Ürün ile ilgili raporlamak istediğiniz konu nedir?

BİZE ULAŞIN